طلای دست دوم بخریم یا طلای نو؟

طلای دست دوم بخریم یا طلای نو؟

خرید طلای دست دوم چند وقتی است که بسیار طرفدار پیدا کرده است. بسیاری از افراد آگاه و به خصوص خانم هایی که فکر اقتصادی دارند، اندک سرمایه خود را تبدیل به طلا می کنند. تبدیل سرمایه های نقدی به طلا در دراز مدت سود زیادی را به همراه دارد. هم اکنون طلا ارزشمند ترین فلز قیمتی در تمام جهان است و بدون تردید بازار طلای ایران نیز نمی تواند از بازار جهانی جدا عمل کند. فروش طلای دست دوم به دلیل نوسانات ارزی این روزها با استقبال بیشتری روبرو شده است و همواره خریداران به دنبال خرید طلای بدون اجرت یا کم اجرت هستند.

مزایای خرید طلا دست دوم

همانطور که از نامش پیداست طلای دست دوم یا طلای کار کرده، نو نیست. این طلا یک بار خریداری شده و دوباره به فروش رسیده است. این حداقل انتظاری است که از طلای دست دوم داریم. بسیاری از افراد دوست دارند تا طرح های جدید طلای نو را خریداری کنند. این طلای نو با طرح زیبا تنها چند صباحی مهمان خانم های لاکچری است و خیلی زود با سرویس طلای دیگری تعویض خواهد شد. در اغلب موارد طلا دست دوم به صورت کاملا نو به فروش می رسد. گاهی استفاده چند باره گردنبند و دستبند موجب فروش آن است و گاهی هم فروش طلا دست دوم به دلیل تامین بهای خرید کالایی دیگر است.

آنچه مسلم است خرید طلای دست دوم شامل پرداخت کارمزد نمی شود و قیمت این طلا در مقایسه با طلای نو بسیار مقرون به صرفه تر است. اگر قصد سرمایه گذاری دارید با خرید طلا دست دوم ، ارزش ریالی پول خود را حفظ کرده اید.

قیمت طلای دست دوم

مزایای خرید طلای نو

طلای نو و کار نکرده قبلا هرگز به فروش نرسیده و همیشه قیمت بالاتری از طلای دست دوم دارد. علت اصلی این اختلاف قیمت مزد ساخت طلاست. هر چه طلا ظریف تر باشد، مزد ساخت بیشتری دارد. بدون تردید از آب شدن شمش تا ساخت طلا و رسیدن سرویس طلا به دست مشتری، پروسه زیادی انجام می شود. قیمت فروش طلای نو همیشه بیشتر از قیمت طلای دست دوم است ولی بسیاری از خانم ها علاقه به خرید طلای نو دارند.

اگر قصد استفاده از گردنبند طلا، دستبند طلا، النگو،، انگشتر و یا گوشوار طلا را دارید طلای نو بخرید. اگر به طرح های جدید بازار و به روز بودن طرح طلا اهمیت می دهید باید بهای آن را هم بپردازید. لوکس بودن و استفاده از سرویس های شیک مستلزم پرداخت بهای بیشتری است.

طلای نو به قیمت طلای دست دوم!

اگر می خواهید سرمایه گذاری مطمئن و امنی را داشته باشید طلا بخرید. اگر می خواهید در مهمانی ها بدرخشید طلا بخرید. آیا می خواهید طلای نو را به قیمت طلای دست دوم خریداری کنید؟ این امکان تنها در طلا فروشی ” بی اجرت” امکان پذیر است. ما طلای نو را به قیمت طلای دست دوم می فروشیم. ما طلای ساخته شده را بدون واسطه تهیه می کنیم و در اختیار مشتری قرار می دهیم. به این ترتیب بسیاری از هزینه های جانبی طلا کم خواهد شد. سال ها حضور در بازار طلای ایران، اعتبار ماست. در طلا فروشی بی اجرت می توانید انواع طلای روز را به قیمت  طلا دست دوم خریداری کنید. قیل از تصمیم از گالری ما دیدن کنید.

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس